Проєкт наказу “Про затвердження форм індивідуального плану, угоди про здійснення психологічної реабілітації, картки психологічного супроводження отримувача послуг із психологічної реабілітації”

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень , просимо направити їх до 20.05.2022 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт наказу “Про встановлення на 2022 рік граничної вартості послуг супервізії фахівців з надання послуг із психологічної реабілітації”(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень , просимо направити їх до 20.05.2022 на електронну адресу fpsu

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень , просимо направити їх до 20.05.2022 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо прирівняння Розкрадання гуманітарної допомоги до Державної зради з конфіскацією майна( реєстр № 7384) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції та за

( реєстр № 7384)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 23.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про відшкодування шкоди завданої потерпілому внаслідок збройної агресії Російської Федерації

( реєстр № 7385)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 23.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дій в умовах воєнного часу для зміцнення економіки та обороноздатності держави

( реєстр № 7381)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 20.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт постанови КМУ "Деякі питання фінансування соціальних послуг під час дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень , просимо направити їх до 18.05.2022 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо встановлення мораторію на підвищення цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану) р.№7375

( реєстр № 7375)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 23.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування" р.№7376

( реєстр № 7376)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 23.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України щодо захисту майна громадян в умовах воєнного або надзвичайного стану р.№7377

( реєстр № 7377)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 23.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітност

( реєстр № 7378)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції та зауваження направляти до 20.05.2022 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.