Більше статей...

  1. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування" щодо скасування однієї з форм пенсійної несправедливості та обчислення пенсії за двоскладовою формулою" р. № 65
  2. СПО об"єднань профспілок про проект наказу "Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управліеея Державної аудиторської служби України"
  3. СПО об"єднань профспілок про проект наказу "Про внесення зміни до Порядку надання одноразової адресної допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю"
  4. СПО об"єднань профспілок про проект наказу "Про внесення змін до деяких наказів Міносвіти і науки України і Міносвіти і науки, молоді та спорту України " щодо впорядкування типових штатних нормативів навчальних закладів
  5. СПО об"єднань профспілок про проект наказу Мінсоцполітики України "Про внесення змін до наказу Мінсоцполітики України від 22.03.2017 року № 447"