Більше статей...

  1. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до статті 471 Закону України "Про зайнятість населення" щодо виплати допомоги по частковому безробіттю особам, які здійснюють догляд за дітьми на самоізоляції або у разі закриття закла
  2. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб"
  3. СПО об"єднань профспілок про проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 822 та зупинення її дії"
  4. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових гарантій прав педагогічних та науко-педагогічних працівників під час дії карантину або обмежувальних заходів, пов"язаних із поширенням коронові
  5. СПО об"єднань профспілок про проект постанови КМУ "Про затвердження Методики формування ціни на послуги із заготівлі, тестування, переробки, зберіганні та розподілу донорської крові та її компонентів"