Більше статей...

  1. СПО об"єднань профспілок про проект постанови КМУ "Про затвердження Методики проведення роботодавцями заходів з безпеки та гігієни праці на основі ризикоорієнтованого підходу"
  2. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткової підтримки платників податків на період хздійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби
  3. СПО об"єднань профспілок про проект розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення"
  4. СПО об"єднань профспілок про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" щодо стимулювання створення нових робочих місць суб"єктами малого підприємництва", реєстр. № 3812
  5. СПО об"єднань профспілок про проект Указу Президента України "Про внесення змін до Указу Президента України від 25.08.2015 року № 501/2015 "ПРо затвердження Національної стратегії у сфері прав людини"