Проект постанови КМУ " Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.07.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до деяких постанов КМУ "

(ЗАВАНТАЖИТИ 12 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.07.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров"я"

(ЗАВАНТАЖИТИ 1,  2,  3 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.07.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про затвердження Порядку подання Державною податковою службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних осіб на запити центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ "Про затвердження Положення про реєстр кваліфікацій"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2020 рік”

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.06.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт закону "Про ратифікацію Конвенції МОП 2006 р. про працю в морському судноплавстві, з поправками"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Про перепогодження проєкту наказу «Про затвердження Методики розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти за компетентнісним підходом»
  2. Проект Указу Президента України "Про Національну стратегію розвитку державної молодіжної політики до 2030 року"
  3. Законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного та соціального забезпечення окремих категорій осіб
  4. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення особам з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги
  5. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму