На обговоренні в СПО

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та...

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання , надання невідповідної якості"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та...
Інші новини

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років прокурорам та іншим працівникам органів прокуратури"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання , надання невідповідної якості"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення зміни до статті 175 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за невиплату заробітної плати виконуючого обов'язки у випадку відсутності керівника)

(реєстр № 9076 ) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 26.09.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.     За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проектт доповіді за ратифікованою Конвенцією № 117 "Про основні цілі та норми соціальної політики"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 24.09.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua,   makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект постанови КМУ "Про затвердження критеріїв, з якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальнообов"язкового державного пенсійного страхування та визначається періодичність проведення планових заходів державно

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 26.09.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ " Про встановлення граничного розміру плати за абоненське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами"

(ЗАВАНТАЖИТИ 1,    2,    3,     4,    5,   6,   7 )      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект наказу "Про внесення змін до Порядку видачі довідки про заробітну плату для призначення пенсій окремим ктегоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали, а також перейменування (відсутності) їхніх посад"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.09.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.