На обговоренні в СПО

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської соціальної хартії (переглянутої)"

(ВРУ, реєстр. № 2438) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 12.12.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua...

Проект сільного наказу Мінсоцполітики і МОЗ " Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров"я та установ соціального захисту населення"

 (ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.12.2019 на електронну адресу babich@fpsu.org.ua, makogonyuk@fpsu.org.ua   ...
Інші новини

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської соціальної хартії (переглянутої)"

(ВРУ, реєстр. № 2438) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 12.12.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект сільного наказу Мінсоцполітики і МОЗ " Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров"я та установ соціального захисту населення"

 (ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.12.2019 на електронну адресу babich@fpsu.org.ua, makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект постанови КМУ "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.12.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ " Про здійснення перерахунку споживачам розміру плати за спожиту теплову енергію та комунальні послуги за підсумками опалювалдьного періоду 2019-202рр. узв"язку зі зміною ціни природного газу"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 06.12.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2014р. №76" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.12.2019 на електронну адресу denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" щодо правовідносин у сфері роздрібної торгівлі

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.12.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект закону Про внесення зміни до розділу УІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо мінімального розміру посадового окладу

(ЗАВАНТАЖИТИ частина І, частина ІІ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.12.2019 на електронну адресу  makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці
  2. Проект наказу МЗС "Про внесення змін до Порядку надання відпусток, здійснення відряджень та приватних поїздок працівниками диплломатичної служби, направленими у довготермінове відрядження до закордонних дипломатичних установ України"
  3. Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1200
  4. Наказ від 13.11.2019 № 144/19 " Про внесення змін до Порядку надання згоди Національним агенством з питань запобігання корупції на звільнення особи, відповідальної за реалізацію антикорупційної програми"
  5. Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування"