Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 881 "Про умови оплати праці працівників Українського культурного фонду та Українського інституту книги"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 19.12.2019 на електронну адресу babich@fpsu.org.ua, makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про внесення зміни до наказу Міністерства інфраструктури України від 18.10.2013р. №811"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 18.12.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового положення про центр надання соціальних послуг"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 18.12.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про внесення змін до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 17.12.2019 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект наказу "Про Умови оплати праці працівників Служби безпеки України, які отримали кваліфікацію судового експерта"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 18.12.2019 на електронну адресу babich@fpsu.org.ua, makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про затвердження Положення про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби категорій "Б" та "В" Національного агенства з питань запобігання корупції"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 18.12.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відпустки при народженні дитини

(ВРУ, реєстр № 2436) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 13.12.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.    За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.