Законопроєкт Мінекономіки України „Про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні”

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво, транспортування та/або постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплово

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проєкт закону "Про внесення змін до деяких законів України" щодо ефективного використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" р.№ 3963

(реєстр № 3963)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 13.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях(реєстр № 3952) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 18.08.2020 на електр

(реєстр № 3952)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 18.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проект Закону про Національну систему кваліфікацій

(реєстр № 3859-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 14.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Більше статей...

  1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення дотримання соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
  2. Проєкт наказу "Про затвердження Переліку посад працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надаюсь соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома)"
  3. Проєкт розпорядження КМУ "Про затвердження Плану заходів щодо елімінації кору та краснухи в Україні до 2025 року"
  4. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення розмірів оплати адміністративних послуг, штрафів та грошових стягнень за адміністративні, кримінальні та інші порушення
  5. Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо встановлення окремих розрахункових величин