Проект постанови КМУ " Питання оплати праці працівників Національної академії деражавного управління при Президентові України, національного інституту стратегічних досліджень, Інституту законодавства Верховної Ради України, посади яких не належать до поса

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 28.07.2017 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua[VS1]     для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови  СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом"

(ЗАВАНТАЖИТИ  1,  2)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 28.07.2017 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови  СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 64 "Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 28.07.2017 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови  СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи для вирішення проблемних питань стосовно заборгованості держави по пільгах та субсидіях перед підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг

(р.№ 6611)  Просимо до 31.07.2017  висловити вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу  makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законодавчих актів України (щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)

(р.№ 6627)  Просимо до 31.07.2017  висловити вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу  spop@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення обсягу пільг ветеранам

(р.№6628 )  Просимо до 27.07.2017  висловити вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу  makogonyuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів

(р.№6604-1 )  Просимо до 27.07.2017  висловити вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.