Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 13.03.2013р. №153"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 28.02.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ "Деякі питання оплати праці працівників Національного центру "Мала академія наук України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 26.02.2018 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соц. страхування"

(ЗАВАНТАЖИТИ 1,    2,    3,   4,   5   )      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 23.02.2018 на електронну адресу  denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу " Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соц. страхування"

(ЗАВАНТАЖИТИ 1,  2 3,  4,  5)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 23.02.2018 на електронну адресу  denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Методику розрахунку коефіцієнку заміщення попереднього доходу для соціального забезпеченняпо старості, інвалідності, по втраті годувальника

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 23.02.2018 на електронну адресу  denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо підвищення державних соціальних стандартів)

(реєстр. № 8024) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 06.03.2018 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров"я"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до16.02.2018 на електронну адресу  legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Проект наказу Мінсоцполітики "Про внесення зміни до Форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсаційі пільг
  2. Проект Закону України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов"язних з поєднанням сімейних і трудових обов"язків"
  3. Проект наказу "Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінрегіону"
  4. Проект наказу "Про внесення змін до Інструкції про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням у Державній службі спеціального зв"язку та захисту інформації України"
  5. Проект постанови КМУ "про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 р. № 800"