проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім"ї"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) ( додатки)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 05.06.2017 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до постанови КМУ від 08.08.2007 № 1010"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 05.06.2017 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

проект наказу "Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації об"єктів циклічно-потокової технології відкритих гірничих робіт"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 02.06.2017 на електронну адресу  matsiyashko@fpsu.org.ua     для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до Порядку забезпечення громадян доступним житлом та додатку до Порядку використаня коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 01.06.2017 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Пролект постанови КМУ " Про внесення змін до деяких постанов КМУ з питань видачі дозволів на спеціальне водокористування"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 01.06.2017 на електронну адресу  andrievskiy@fpsu.org.ua     для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.  

Про проект Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

(ЗАВАНТАЖИТИ 1,  2,  3)      У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 31.05.2017 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо обмеження розміру пенсій до п'яти мінімальних пенсій за віком для деяких осіб, які виконували функції держави

(реєстр.№ 6432) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 01.02.2017 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.        За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів
  2. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від плати податку на доходи у вигляді заробітної плати осіб, які є пенсіонерами за віком або інвалідами
  3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо скасування максимальної величини бази нарахування єдиного внеску
  4. Проект Закону про тимчасово окуповані Російською Федерацією та тимчасово непідконтрольні території України внаслідок збройного конфлікту з використанням терористичних угрупувань, які отримують підтримку ззовні
  5. Проект Закону про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України (р. " 6400-2)