Проект Закону про амністію засуджених (щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)

(реєстр № 3397)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.05.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки осіб, що постраждали внаслідок епідемії коронавірусної хвороби (COVID-19) р.№3311-1

(реєстр № 3311-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.05.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 19.07.2010 №195"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 02.06.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до п. 1 критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.06.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт постанови КМУ „Про внесення зміни до пункту 6 Порядку забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджетуˮ

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.06.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт наказу "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 03.06.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 28.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Проєкт наказу "Про розмір плати для батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, що належать до сфери управління МВС, на 2020 рік"
  2. Проєкт постанови КМУ "Про затвердження Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвор
  3. Проєкт закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища"
  4. Проєкт закону "Про внесення змін до ст.2 ЗУ "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю"
  5. Проєкт наказу "Про затвердження гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин у повітрі робочої зони"