Проєкт наказу " Про внесення Зміни до Положення про відомчу відзнаку Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України "Вогнепальна зброя"

(ЗАВАНТАЖИТИ)              У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.10.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Постанова КМУ "Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров"я за участі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти у сфері охорони здоров"я"

(ЗАВАНТАЖИТИ)              У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 26.10.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проєкт розпорядження КМУ " Про схвалення Стратегії запровадження міжнародних стандарстів фінансової звітності у Пенсійному фонді України на період до 2025 року"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 23.010.2020 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про затвердження Змін до Порядку внесення плати за проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов"язаних із створенням об"єктів архітектури, та її розмірів"

(ЗАВАНТАЖИТИ  1,   2,   3,   4 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 27.10.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Наказ МВС України від 05.10.2020 № 705 " Про затвердження Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, що сталися з поліцейськими"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 22.10.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 21.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проєкт наказу "Про затвердження Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа в Управлінні державної охорони України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.