Проект наказу МОЗ "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов"язковим профілактичним щепленням"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 28.09.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Про проект наказу Мінфіну "Про затвердження Методики верифікації державних виплат малозабезпеченим сім"ям"

(ЗАВАНТАЖИТИ) 1 2 3 У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до30.09.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Про проект постанови КМУ "Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв"язку та Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.10.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу Мінсоцполітики "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства соціальної політики України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) 1 2 У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.09.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу Мінюсту "Про внесення змін до додатку наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2011 року № 3327/5,розробленого Державною архівною службою України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.10.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу БЕБ України "Про затвердження Порядку призначення на посади осіб, які уклали трудовий договір з Бюро економічної безпеки України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 27.09.2021 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Більше статей...

  1. Проект наказу МОЗ "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров"я"
  2. Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про соціальні послуги" щодо надання соціальних послуг бездомним особам
  3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо оплати соціальних послуг стаціонарного та паліативного догляду
  4. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо посилення спроможності системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19), реалізації інших соціальних заходів
  5. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо додаткової підтримки малого і середнього підприємництва ,запобігання та подолання негативних наслідків, спричинених пандемією COVID-19, виплати субсидій та і