Проект рішення "Про затвердження Кодексу етичної поведінки працівників Національного агенства з питань запобігання корупції"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.05.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 24.09.2012р. №824"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.05.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року №269" щодо відбору навчальних закладів для організації профнавчання зареєстрованих безробітних

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.05.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до п.2 постанови КМУ від 28 березня 2014р. №76" щодо соціального захисту членів сімей осіб, смерть яких пов"язана з участю в масових акціях громадського протесту

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 03.05.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

Проект наказу "Про затвердження змін до Порядку виплати грошового забезпечення та компенсаційних виплат особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 03.05.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку бізнесу шляхом оптимізації провадження окремих видів господарської діяльності

(реєстр № 10206)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 07.05.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"р.№ 10217

(реєстр № 10217)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 03.05.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.