На обговоренні в СПО

Проект наказу "Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві інформаційної політики України"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 31.07.2019 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та...

Проект Закону України " Про внесення змін до деяких законів України щодо адаптації законодавства до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського парламенту ( з приводу охорони здоров"я населення від шкідливого впливу тютюну"

(ЗАВАНТАЖИТИ  1,   2,   3  )      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 31.07.2019 на електронну адресу ...
Інші новини

Проект наказу "Про деякі питання обчислення вислуги років на пільгових умовах військовослужбовцям, військова служба яких пов"язана зі стрибками з парашутом"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.05.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.