На обговоренні в СПО

Проект закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за втягнення дітей до участі у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.06.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та...

проект постанови правління "Про затвердження Змін до Порядку подання документів для призначення (перерахунку) і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.05.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та...
Інші новини

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 "Охорона здоров"я"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 14.03.2019 на електронну адресу kazakova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.