На обговоренні в СПО

Проект наказу МВС "про затвердження Положення про комісію Адміністрації Державної прикордонної служби України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 28.03.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та...

Проект наказу Мінінфраструктури " Про внесення змін до Положення про капітана морського порту та службу капітана морського порту"

 (ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.03.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та...
Інші новини

Проект наказу "Про затвердження Інструкції з організації експлуатації, зберігання технічних засобів телекомунікацій Національної поліції України"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.11.2018 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.