На обговоренні в СПО

Проект наказу "Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві інформаційної політики України"

(ЗАВАНТАЖИТИ)      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 31.07.2019 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та...

Проект Закону України " Про внесення змін до деяких законів України щодо адаптації законодавства до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського парламенту ( з приводу охорони здоров"я населення від шкідливого впливу тютюну"

(ЗАВАНТАЖИТИ  1,   2,   3  )      У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 31.07.2019 на електронну адресу ...
Інші новини

Проект постанови КМ України "Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.11.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.