лютого 2021

26 лютого 2021

Проєкт постанови правління ПФУ "Про затвердження Змін до Порядку розрахунку недоотриманої Пенсійним фондом України суми коштів від застосування пільгового розміру єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України ""Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3  ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про перерахування щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілог

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 02.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ" щодо підвищення розміру на дітей із тяжкими хворобами

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв"язку України та Міністерства інфраструктури України" щодо спрощення процедури дипломування моряків

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

25 лютого 2021

24 лютого 2021

Проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій державних органів влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав дітей у зв"язку з утворенням Нацсоцслужби та її територіальних органів"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 01.10.2007р. №507"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.03.2021 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]