02 грудня 2020

Проект Закону про внесення змін до пункту 9-15 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо продовження списання сум недоїмки, нарахованих платникам єдиного внеску, а також штрафів та пені,

(ВРУ, реєстр.№ 4435) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 09.12.2020 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Державної інспекції енергетичного нагляду України"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 09.12.2020 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров"я України від 31 липня 2013 року № 667"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 07.12.2020 на електронну адресу kazakova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

"Проєкт наказу «Про затвердження Методики верифікації житлових субсидій»"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.12.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]