18 листопада 2020

Проєкт постанови КМУ «Про утворення Міжвідомчої координаційної ради з питань сільського розвитку»

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції розвитку мисливського господарства в Україні на період 2021-2025 роки"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Положення про систему управління безпекою руху на залізничному транспорті"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 25.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт розпорядження КМУ „Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року”

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 23.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]