16 листопада 2020

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов КМУ" щодо державної соціальної підтримки вразливих категорій населення

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 18.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про підписання Змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об"єднаних Націй з обслуговування проектів і дитячим фондом Організації Об"єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з діт

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]