11 листопада 2020

Проєкт наказу «Про внесення Зміни до Переліку посад службовців Державної кримінально-виконавчої служби України, які в подальшому були переведені в категорію посад, що заміщуються рядовим і начальницьким складом Державної кримінально-виконавчої служби Укра

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 20.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2020 рік» на виконання статті 11 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок б

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]