06 листопада 2020

Проєкт наказу "Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин" повторно

( посилання:https://dsp.gov.ua/povidomlennia-pro-opryliudnennia-proektu-nakazu-ministerstva-rozvytku-ekonomiky-torhivli-ta-silskoho-hospodarstva-ukrainy-pro-zatverdzhennia-pravyl-vykonannia-marksheiderskykh-robit-pid-chas-rozrobk-3/ )   У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури вирішення індивідуальних трудових спорів"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 18.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Змін до деяких наказів МОЗ України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.11.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]