23 жовтня 2020

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 24.10.2012р. №967" щодо забезпечення молоді житлом

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про затвердження Положеня про Національний реєстр кваліфікацій"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Постанови про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів з надання державної підтримки курорту державного значення - санаторно-курортному реабілітаційному центру "Слов'янський курорт"

(реєстр № 4237)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.10.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Постанови про невідкладні заходи з протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в Україні

(реєстр № 4232)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 02.11.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Постанови про заходи щодо запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності

(реєстр № 4243)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 30.10.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]