09 жовтня 2020

Проєкт наказу "Про затвердження Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа в Управлінні державної охорони України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєект постанови правління "Про внесення змін до постанови Правління ПФУ від 10.11.2006 року №18-1" доопрацьований

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про внесення змін до Переліку посад медичних та інших працівників закладів охорони здоров"я комунальної форми власності (крім лікарів та/або команд медичної допомоги) та закладів охорони здоров"я, що належать до сфери Укравління МОЗ України

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]