07 жовтня 2020

Проект постанови ПФУ "Про затвердження Змін до Порядку обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ „Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)ˮ повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров"я на роботі у доменному виробництві"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей у сфері праці

(реєстр № 4174)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 16.10.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо встановлення підвищеного мінімального розміру допомоги по безробіттю учасникам бойових дій)

(реєстр № 4160)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 16.10.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами та іншими засобами"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ «Деякі питання оплати праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників»

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

"Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення у сфері гідрометеорологічної діяльності"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

"Про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" щодо вдосконалення провадження гідрометеорологічної діяльності в Україні"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]