06 жовтня 2020

Проєкт наказу "Про затвердження Положення про багатосторонню групу з імплементації Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про забезпечення харчування під час перебування на реабілітаційному, санаторно-курортному лікуванні, оздоровленні та відпочинку в закладах охорони здоров"я, закладах оздоровлення та відпочинку МВС України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу «Про затвердження Змін до Авіаційних правил України «Обслуговування повітряного руху»»(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.10.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підг

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт закону ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту майнових прав окремих категорій осіб та відшкодування витрат на догляд за такими особами”.

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про затвердження Порядку визнання в Україні професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]