21 серпня 2020

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати та з метою розширення соціально-економічних гарантій, наданих працівникам бюджетного сектору економіки, іншим найманим працівникам, малому та се

(реєстр № 3998)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 27.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати р.№3963-2

(реєстр № 3963-2)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 27.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу «Про затвердження Положення про Державну воєнізовану гірничорятувальну службу у вугільній промисловості України»

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 26.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу Адміністрації Держприкордонслужби "Про затвердження Змін до Положення про воєнізовану охорону Державної прикордонної служби України"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]