03 серпня 2020

Проект наказу Мінекономіки „Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці ”

(ЗАВАНТАЖИТИ- посилання: https://dsp.gov.ua/povidomlennia-pro-opryliudnennia-proiektu-nakazu-ministerstva-rozvytku-ekonomiky-torhivli-ta-silskoho-hospodarstva-pro-zatverdzhennia-form-dokumentiv-shcho-skladaiutsia-pry-zdiisnenni-zakhodiv-derzhav/ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ «Про внесення змін постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342» щодо паркування транспортних заходів

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” щодо прийняття рішень центрами зайнятості про виплату компенсацій (доопрацьований, повторно)

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Порядку атестації фахівців та професіоналів надавачів соціальних послуг" (доопрацьований)

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу «Про затвердження Методики розроблення схем теплопостачання населених пунктів України» (доопрацьований)

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.08.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансування відновлення інституту фахівців із соціальної роботи та забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з

(реєстр № 3807-2)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення гарантій оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників

(реєстр № 3895-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей

(реєстр № 3945)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]