23 липня 2020

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 01.06.2011 №869"

(ЗАВАНТАЖИТИ част.1, част.2, част.3, част.4, част.5, част.6) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 29.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови "Про деякі питання оплати праці працівників шкіл вищої спортивної майстерності"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Зміни до Переліку посад військовослужбовців органів військового управління, з"єднань, військових навчальних закладів, військових частин, установ, військова служба яких пов"язана з систематичними стрибками з парашутом (у раз

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 27.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коро

(реєстр № 3905)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 07.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних заробітних плат та запровадження доплати за кваліфікацію та стаж для педагогів

(реєстр № 3895)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 07.08.2020 на електронну адресу    fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт Указу Президента України "Про внесення змін до Указу Президента України від 25.08.2015 №501 "Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.07.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]