05 травня 2020

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 03.04.2006 №413" щодо оплати праці працівників національних закладів культури

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2020 рік"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт розпорядження КМУ "Про схвалення Концепції реформування системи оплати праці державних службовців та затвердження плану заходів з її реалізації"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт Указу Президента України "Про Комітет із Державної премії України в галузі архітектури"

(ЗАВАНТАЖИТИ част.1, част.2, част.3, част.4, част.5, част.6) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій уповноважених органів містобудування та архітектури" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ  частина 1,частина 2, частина 3) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.05.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]