08 квітня 2020

Проєкт наказу"Про затвердження Змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3, частина 4) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3, частина 4) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ"щодо припинення функціонування Нацради з питань безпечної життєдіяльності населення

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]