березня 2020

30 березня 2020

Проект постанови КМУ " Про реалізацію ініціатив, спрямоваих на розвиток соціальних сервісів для людей"

(ЗАВАНТАЖИТИ)        

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 30.03.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей"

(ЗАВАНТАЖИТИ  1,  2,  3 )        

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 31.03.2020 на електронну адресу fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

27 березня 2020

Проєкт постанови КМУ "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.03.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ "Про внесення змін до деяких потсанов КМУ щодо отримання відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2, частина 3, частина 4 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 02.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Порядку відбування покарання засуджених військовослужбовців у виді тримання в дисциплінарному батальйоні"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 02.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу МВС України "Про затвердження Положення про порядок заміщення на конкурсній основі вакантних посад науково-педагогічних працівників у Національній академії Державної служби України імені Богдана Хмельницького"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 03.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про затвердження Інструкції з організації та проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у Державній прикордонній службі України"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 02.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення для посилення соціального захисту в умовах виникнення і поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 27.03.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Правил реєстрації місця проживання" повторне погодження

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 31.03.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

26 березня 2020

Проєкт постанови КМУ "Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг" повторне погодження

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.04.2020 на електронну адресу  fpsu@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]