25 листопада 2019

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо обов'язковості будівництва об'єктів громадського обслуговування населення соціальної сфери

(реєстр № 2363)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.11.2019 на електронну адресу   kazakova@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства"

(реєстр № 2335)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.11.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України р.№2325

(реєстр № 2325)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.11.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Кодексу України про працю р.№2410-1

(реєстр № 2410-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 02.12.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Трудового кодексу України р.№2410

(реєстр № 2410)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 02.12.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон

(реєстр № 2365)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.11.2019 на електронну адресу   fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо працевлаштування молоді)

(реєстр № 2406)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 02.12.2019 на електронну адресу   fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про тимчасові заходи забезпечення платоспроможності підприємств, які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях

(реєстр № 2374)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 03.12.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про оборонні закупівлі

(реєстр № 2398)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 02.12.2019 на електронну адресу   fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" р.№2343

(реєстр № 2343)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 29.11.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]