29 жовтня 2019

Проект наказу "Про відомчу відзнаку Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України "Вогнепальна зброя"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.11.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перерахунку пенсій державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування та іншим)

(реєстр № 2257)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 06.11.2019 на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України р.№2260

(реєстр № 2260)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 06.11.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 10 січня 2007 року №4" (повторно)

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 06.11.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови правління ПФУ "Про затвердження форм актів, які складаються під час або за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб"єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальн

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.11.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови "Провнесення змін до постанови КМУ від 23.04.2014р. №117"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.11.2019 на електронну адресу moskovchenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження уніфікованих форм актів, складених за результатами проведення місцевими державними адміністраціями планових (позапланових)заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб"єктами господарювання вимог зако

(ЗАВАНТАЖИТИ  частина І  частина ІІ  частина ІІІ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.11.2019 на електронну адресу moskovchenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 17 червня 2015р. №398"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.11.2019 на електронну адресу moskovchenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надання пільг в оподаткуванні доходів, отриманих самозайнятими особами у сфері послуг

(реєстр № 2150)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 31.10.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]