04 жовтня 2019

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов"язковим профілактичним медичним оглядам" повторно

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.10.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо виплати при народженні дитини грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.10.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію України" щодо встановлення пільг за користування житлом та житлово-комунальні послуги

(ВРУ, реєстр. № 2018) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 09.10.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт закону "Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2019-2021 роки"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.10.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проєкт наказу "Про внесення змін до форми Заяви про призначення житлової субсидії"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.10.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]