08 серпня 2019

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Технічного регламенту простих посудин високого тиску"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.08.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії подолання бідності"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 19.08.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Захистити конкретну людину

Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся листом до Міністра соціальної політики України Реви А.О. та Голови правління Фонду соціального страхування України Саєнка В.В. у зв'язку із зверненням Рябця Олексія Йосиповича стосовно порушення його прав як застрахованої особи на виплату допомоги за перші 5 днів тимчасової непрацездатності, оскільки його роботодавець збанкрутів та зник.

 

У листі повідомляється, що ФПУ з даного приводу вже зверталась до Мінсоцполітики як органу державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, і до Фонду соціальною страхування України, проте питання не було вирішено, з чим СПО об'єднань профспілок не погоджується і вважає, що відмова в оплаті перших п'яти днів тимчасової непрацездатності, в даному випадку, є порушенням матеріальних прав застрахованої особи.

Тому СПО об'єднань профспілок просить повернутися до розгляду порушеного питання та вжити усіх заходів для забезпечення матеріальних прав застрахованої особи в повному обсязі.

Одночасно з метою уникнення в подальшому необгрунтованих відмов у разі подібних звернень застрахованих осіб, профспілки пропонують внести зміни до Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України застрахованим особам у разі ліквідації (реорганізації) підприємства, установи, організації, припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця або незалежної професійної діяльності, затверджений постановлю правління Фонду соціального страхування України 10 жовтня 2017 року № 54, доповнивши його механізмом реалізації норми абзацу п'ятого частини першої статті 30 базового Закону.

 

(Лист СПО об'єднань профспілок додається).

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]