05 серпня 2019

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 18.01.2017р. №15"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 15.08.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Методики роздільного збирання побутових відходів"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.08.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни до постанови КМУ від 30.08.2002р. №1298"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.08.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Доопрацьований проект наказу "Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.08.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Про проект розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.08.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]