10 липня 2019

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.07.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ " Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністірв України від 30 серпня 2002 р. № 1298"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 19.07.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua   для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни у додаток 2 до постанови КМУ від 30.08.2002р. №1298" щодо умов оплати праці

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 22.07.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 11.07.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проєкт постанови КМУ " Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної ( професійно-технічної ) освіти

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 17.07.2019 на електронну адресу elitsi@fpsu.org.ua , fpsu@fpsu.org.ua узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]