14 червня 2019

Проект постанови КМУ " Про внесення змін до Порядку визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 25.06.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо встановлення окремих пільг членам сімей померлих учасників бойових дій та осіб, прирівняним до них

(ВРУ, реєстр.№ 10332) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 20.06.2019 на електронну адресу denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням  заступника Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 26.06.2019 на електронну адресу spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Постанови про соціальне становище дітей та невідкладні заходи з удосконалення діяльності захисту прав дитини в Україні

(ВРУ, реєстр. № 10284) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 21.06.2019 на електронну адресу   vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]