14 травня 2019

Проект наказу " Про затвердження уніфікованих форм актів, складених за результатами проведення місцевими державними адміністраціями планових (позапланових) захдів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб"єктами господарювання вимог законодавства

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 24.05.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кабінету міністрів України "Про внесення змін до пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 23.05.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови "Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298" (щодо оплати праці працівників окремих галузей бюджетної сфери)

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 23.05.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення належних соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

(ВРУ, реєстр. № 10217-1) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 21.05.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення доповнень до частини третьої статті 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо запровадження поняття "мінімальне місячне грошове забезпечення")

(ВРУ, реєстр. № 10252) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 23.05.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua ,  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо визначення законом про Державний бюджет України розміру мінімального грошового забезпечення військовослужбовців)

(ВРУ, реєстр. № 10253) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 23.05.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Про проект наказу Державіаслужби від 16.04.2019 № 475 "Про затвердження Авіаційних правил України "Обслуговування повітряного руху"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 24.05.2019 на електронну адресу kazakova@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]