26 квітня 2019

Проект наказу "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо включення положень, що забезпечують рівні права та можливості жінок і чоловіків у трудових відносинах, до колективних договорів, угод"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.05.2019 на електронну адресу rovchak@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Змін до Інструкції про організацію санаторно-курортного забезпечення у СБУ"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.05.2019 на електронну адресу kazakova@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення державної підтримки українців за кордоном

(реєстр № 10153)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.05.2019 на електронну адресу  moskovchenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]