15 квітня 2019

Проект постанови КМУ "Про затвердження Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення на період до 2022 року"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 26.04.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання оплати праці працівників Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 25.04.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту шумового випромінювання у навчколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 22.04.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

[ Детальніше... ]