04 квітня 2019

Проект наказу МВС України "Про затвердження Умов оплати праці працівників центрів соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, Державної міграційної служби України"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.04.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Заступника Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов"язковим профілактичним медичним оглядам"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.04.2019 на електронну адресу krasnozhon@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Заступника Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.04.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Заступника Голови СПО об’єднань профспілок Широкова А.І.

[ Детальніше... ]