березня 2019

29 березня 2019

Засідання СПО об’єднань профспілок від 25 березня 2019 року

1. Рішення № 51-1 "Про позицію СПО об’єднань профпілок шодо проекту Закону України "Про колективні угоди та договори";

2. Рішення № 51-2 "Про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" щодо  створення тристоронніх соціально-економічних рад на територіальному рівні" (додаток);

3. Рішення № 51-3 "Про проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115"(додаток);

4. Рішення № 51-4 "Про склад робочої Комісії з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2020 рік";

5. Рішення № 51-5 "Про делегування представників СПО об’єднань профспілок до складу експертної комісії з проведення науково-громадської експертизи наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг, на підставі яких визначається прожитковий мінімум".

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Інструкції про особливості направлення військовослужбовців Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України у службові відрядження в межах України та за кордон"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина 1, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.04.2019 на електронну адресу tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення зміни в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2019році (у коефіцієнтах)

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.04.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Указу Президента України "По Концепцію забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 08.04.2019 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

28 березня 2019

Про доопрацьований проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012р. №1114" стосовно бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.04.2019 на електронну адресу krasnozhon@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку професійних спілок

(реєстр № 10132)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 11.04.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Законопроект про фахову передвищу освіту

(реєстр № 8321-д)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про відпустки" (щодо оплачуваної відпустки батькові при народженні дитини)

(реєстр № 10099)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини у справах "Вєренцов проти України" та "Шмушкович проти України"

(реєстр № 10081)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання права на членство та об'єднання в політичні партії

(реєстр № 10170)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]