28 березня 2019

Про доопрацьований проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012р. №1114" стосовно бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 05.04.2019 на електронну адресу krasnozhon@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку професійних спілок

(реєстр № 10132)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 11.04.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Законопроект про фахову передвищу освіту

(реєстр № 8321-д)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  rovchak@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про відпустки" (щодо оплачуваної відпустки батькові при народженні дитини)

(реєстр № 10099)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини у справах "Вєренцов проти України" та "Шмушкович проти України"

(реєстр № 10081)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 08.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання права на членство та об'єднання в політичні партії

(реєстр № 10170)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 10.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Доопрацьований проект наказу "Про внесення змін до Переліку об"єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 04.04.2019 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови Кму "Про затвердження Порядку встановлення надбавки до тарифної ставки чи посадового окладу за безперервний стаж роботи у сфері теплопостачання працівникам основних професій, зайнятим у теплогенеруючих та теплопостачальних організаціях"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.04.2019 на електронну адресу makogonyuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії цькуванню (мобінгу) та іншим проявам упередженого ставлення в сфері праці

(реєстр № 10118-2)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 09.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо попередження та протидії мобінгу

(реєстр № 10118-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 09.04.2019 на електронну адресу  vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]