лютого 2019

28 лютого 2019

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці працівників бюджетних установ

(ВРУ, реєстр. № 10070) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 11.03.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua ,  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження прогресивної шкали оподаткування при сплаті податку на доходи фізичних осіб)

(ВРУ, реєстр. № 10066) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 12.03.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо врегулювання діяльності фінансових установ

(ВРУ, реєстр.№ 10057) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 11.03.2019 на електронну адресу denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про внесення змін до пункту 5 розділу ХІІI "Перехідні положення" Закону України "Про прокуратуру" щодо пенсійного забезпечення слідчих органів прокуратури

(ВРУ, реєстр.№ 10037) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 11.03.2019 на електронну адресу denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо підвищення оплати працівникам соціальної сфери

(ВРУ, реєстр. № 10076) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 11.03.2019 на електронну адресу   makogonyuk@fpsu.org.ua , ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.  

[ Детальніше... ]

Проект Закону України " Про внесення змін до Закону України "Про насіння і садівний матеріал"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.03.2019 на електронну адресу spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

27 лютого 2019