25 лютого 2019

Проект постанови КМУ " Про затвердження Домовленості щодо реалізації Угоди між Україною та Федеративною Республікою Німеччина про соціальне забезпечення"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 04.03.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Федеративною Республікою Німеччина про соціальне забезпечення"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 04.03.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ " Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 23 листопада 2011 р. № 1341"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 04.03.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми"

(реєстр № 9523)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 06.03.2019 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо підвищення рівня соціального захисту малозабезпечених сімей та дітей із таких сімей

(реєстр № 9509)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 06.03.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо спрощення процедури отримання державної допомоги)

(реєстр № 9496)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 06.03.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо щомісячної адресної допомоги

(реєстр № 10058)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 05.03.2019 на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення ветеранів праці, громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та сімей з дітьми з інвалідністю від оплати житлово-комунальних послуг та першочергове списання їм заборгованості за жит

(реєстр № 10032)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 05.03.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Постанови ВРУ про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України про реальний стан сфери соціального захисту населення та заходи з подолання соціальної кризи

(реєстр № 10051)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 12.03.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за відключення природного газу об"єктів соціальної інфраструктури в опалювальний період" р.№ 10054

(реєстр № 10054)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 05.03.2019 на електронну адресу  fedorchuk@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]