21 лютого 2019

Проект постанови КМУ " Про внесення зміни до постанови КМУ від 16 травня 1992 р. № 244"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 27.02.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки відповідального батьківства"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.03.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Про доопрацьований проект постанови КМУ "Про проведення індексації пенсій у 2019р."

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 22.02.2019 на електронну адресу denis@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення галузевої мінімальної заробітної плати" р.№4291 доопр.

(реєстр № 4291 доопр.) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 05.03.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]