04 лютого 2019

Проект наказу "Про внесення зміни до п.1 форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 14.02.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" р.№9508

(реєстр № 9508)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 12.02.2019 на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення зміни до ст.175 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиплату заробітної плати, стипендії ..р.№9480

(реєстр № 9480) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 14.02.2019 на електронну адресу tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту поліцейських" р.№9503

(реєстр № 9503)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 15.02.2019 на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про верифікацію та моніторинг державних виплат" р.№ 9511

(реєстр № 9511)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 13.02.2019 на електронну адресу  tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019р." щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати р.№ 9498

(реєстр № 9498)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 14.02.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до додатка №3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019р." р.№ 9499

(реєстр № 9499)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 12.02.2019 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О. 

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до п.6 розділу ХУ "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 14.02.2019 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження стимулюючих механізмів для переходу малозабезпечених сімей від одержання соціальних виплат до працевлаштування та економічної незалежності"

(ЗАВАНТАЖИТИ ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 14.02.2019 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 08.02.2019 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]