06 листопада 2018

Проект наказу " Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров"я України від 16 червня 2014 року № 398"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 09.11.2018 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua , fpsu@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей"р.№ 9183

(реєстр № 9183) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 09.11.2018 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення"

(реєстр № 9224) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 09.11.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.11.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу Про внесення змін до Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)"Мінсоцполітики

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 09.11.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]