05 липня 2018

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови КМУ від 06.08.2014р. №409" щодо соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.07.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання відпусток працівників театрів

(реєстр № 8528) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 16.07.2018 на електронну адресу tubelec@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови кМУ" щодо заміни слова "спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю"

(ЗАВАНТАЖИТИ частина І, частина 2 ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.07.2018 на електронну адресу rovchak@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про затвердження Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021р."

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 17.07.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Інструкції про організацію роботи з оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та з інших с

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 16.07.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]