04 червня 2018

Проект наказу "Про затвердження Умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадового окладу і преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управлінння Міністрства інформаційної політики України"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.06.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

 

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Схеми співвідношення розмірів посадових окладів осіб начальницького складу МВС, які були звільнені з Республіканської психіатричної лікарні із суворим наглядом (крім відділу охорони цієї лікарні), та відповідних тарифних ро

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.06.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Деякі питання професійної атестації за професією менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 14.06.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.06.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект постанови КМУ "Про умови оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів і установ освіти"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.06.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]