22 травня 2018

Проект закону "Провнесення змін до Митного кодексу України у зв"язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.05.2018 на електронну адресу spop@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо встановлення належного рівня соціального захисту постраждалих осіб

(реєстр № 8308-1)  Просимо  висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 31.05.2018 на електронну адресу  ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект розпорядження "Про внесення Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 01.06.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення оздоровчими заходами та встановлення ставки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування залежно від розміру бази нарахування

(реєстр № 8322) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження направляти до 30.05.2018 на електронну адресу zula@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]