06 квітня 2018

Проект наказу ФДМУ "Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об"єктів приватизації органами приватизації"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.04.2018 на електронну адресу krivoy@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про внесення змін до Положення про експертизу тимчасової непрацездатності"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 13.04.2018 на електронну адресу legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону України про Національне бюро фінансової безпеки України

(реєстр № 8157-1) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 12.04.2018 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.   

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання"

(реєстр № 8191) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 13.04.2018 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.      

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення справедливості у питанні оплати праці педагогічним працівникам закладів дошкільної і позашкільної освіти

(реєстр № 8188) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 16.04.2018 на електронну адресу  elitsi@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.       

За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо належного пенсійного забезпечення осіб, які мають 40 і більше років страхового стажу

(реєстр.№ 8187) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 11.04.2018 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження типових форм договорів про забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації, надання послуг з їх ремонту"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.04.2018 на електронну адресу lenaza@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]