22 березня 2018

Проект наказу МОЗ України та МВС України"Про затвердження Інструкції про облік, реєстрацію, рух і видачу бланків особистих медичних книжок та здійснення контролю"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.03.2018 на електронну адресу legkov@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2018р."

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 30.03.2018 на електронну адресу ostapenko@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належить до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 29.03.2018 на електронну адресу riabtseva@fpsu.org.uaдля узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

 

[ Детальніше... ]