лютого 2018

28 лютого 2018

Проект наказу "Про затвердження Порядку атестацій лабораторій на право проведення гігєнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 12.03.2018 на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект наказу "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу"

(ЗАВАНТАЖИТИ) У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх до 07.03.2018 на електронну адресу legkov@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді. За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці

(р.№ 8045) Просимо до 12.03.2018 висловити Вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу andrievskiy@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій права працівника на приватність та таємницю кореспонденції)

(р.№ 8037)  Просимо до 02.03.2018  висловити Вашу позицію стосовно цього законопроекту на електронну адресу  riabtseva@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]

27 лютого 2018