03 серпня 2017

проект наказу "Про внесення зміни у додаток 2 до наказу Міносвіти і науки України відь 20.02.2002 " 128"

(ЗАВАНТАЖИТИ)

     У разі наявності пропозицій і зауважень,  просимо направити їх до 11.08.2017 на електронну адресу  elitsi@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням Голови  СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

 

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового механізму дії колективних договорів

(реєстр.№ 6632)  Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 28.08.2017 на електронну адресу spop@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.       

За дорученням  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

(реєстр.№ 6692)  Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 17.08.2017 на електронну адресу mvs55@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.       

За дорученням  Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Постанови про деякі питання реалізації статті 48 Закону України "Про державну службу" в Апараті Верховної Ради України

(реєстр. № 6596) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 28.08.2017 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.       

За дорученням   Голови СПО об’єднань профспілок Осового Г.В.

[ Детальніше... ]

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо усунення дискримінаційного ставлення з пенсійного забезпечення, соціального захисту дітей громадян, які

(реєстр. № 6736) Просимо висловити Вашу позицію. Пропозиції і зауваження  направляти до 17.08.2017 на електронну адресу vasilenko@fpsu.org.ua  для узагальнення та підготовки відповіді.       

За дорученням першого заступника  Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

[ Детальніше... ]